- MPN: TCGR150-9
- Weight: 0.85kg
- Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 25.00mm
- SKU: TCGR150-9
- UPC: 6009515833923
For use with bench grinders to grind all tempered and hardened steel.
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 20mm
BORE: Ø32mm