  • MPN: TCGR150-10
  • Weight: 0.80kg
  • Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCGR150-10
  • UPC: 6009515833930
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø150mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm