  • MPN: TCDB70350
  • Weight: 1.86kg
  • Dimensions: 356.00mm x 356.00mm x 10.00mm
  • SKU: TCDB70350
  • UPC: 6009515824914
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm