- MPN: TCDB70350
- Weight: 1.86kg
- Dimensions: 356.00mm x 356.00mm x 10.00mm
- SKU: TCDB70350
- UPC: 6009515824914
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm