- MPN: TCDB70115
- Weight: 0.12kg
- Dimensions: 178.00mm x 22.00mm x 22.00mm
- SKU: TCDB70115
- UPC: 6009675088126
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm