  • MPN: TCDB70115
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 178.00mm x 22.00mm x 22.00mm
  • SKU: TCDB70115
  • UPC: 6009675088126
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm