- MPN: TCDB50115
- Weight: 1.11kg
- Dimensions: 188.00mm x 140.00mm x 3.00mm
- SKU: TCDB50115
- UPC: 6009515812560
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm