  • MPN: TCDB50115
  • Weight: 1.11kg
  • Dimensions: 188.00mm x 140.00mm x 3.00mm
  • SKU: TCDB50115
  • UPC: 6009515812560
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm