  • MPN: TCDB30115
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 130.00mm x 142.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB30115
  • UPC: 6009515812546
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm