  • MPN: TCDB20350-6
  • Weight: 1.88kg
  • Dimensions: 368.00mm x 388.00mm x 12.00mm
  • SKU: TCDB20350-6
  • UPC: 6009515819743
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm