- MPN: TCDB20300-1
- Weight: 1.47kg
- Dimensions: 370.00mm x 320.00mm x 7.00mm
- SKU: TCDB20300-1
- UPC: 6009515819675
TYPE:
Hot pressed, long life and segmented.
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm