  • MPN: TCDB20125
  • Weight: 0.14kg
  • Dimensions: 150.00mm x 22.00mm x 220.00mm
  • SKU: TCDB20125
  • UPC: 6009675087891
Segmented Rim for building materials 125mm
PROFESSIONAL
For concrete, brick, concrete pavers, masonry/block, hard/reinforced concrete, and limestone
Professional Series Diamond Blade with Segmented Rim for building materials. Standard 22.23mm bore size to fit all makes of handheld angle grinders.