- MPN: TCDB20115
- Weight: 0.10kg
- Dimensions: 302.00mm x 13.00mm x 13.00mm
- SKU: TCDB20115
- UPC: 6009675081233
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm