  • MPN: TCDB20115
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 302.00mm x 13.00mm x 13.00mm
  • SKU: TCDB20115
  • UPC: 6009675081233
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø115mm