  • MPN: TCDB20115-5P
  • Weight: 0.44kg
  • Dimensions: 112.00mm x 112.00mm x 12.00mm
  • SKU: TCDB20115-5P
  • UPC: 6009515839871
Segmented Rim for building materials 115mm Bulk Pack
PROFESSIONAL
For concrete, brick, concrete pavers, masonry/block, hard/reinforced concrete, and limestone
Professional Series Diamond Blade with Segmented Rim for building materials. Standard 22.23mm bore size to fit all makes of handheld angle grinders.