- MPN: TCDB1430115
- Weight: 0.12kg
- Dimensions: 168.00mm x 2.00mm x 2.00mm
- SKU: TCDB1430115
- UPC: 6009675084135
TYPE:
Laser welded and turbo segmented.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm