  • MPN: TCDB1420230
  • Weight: 0.64kg
  • Dimensions: 254.00mm x 276.00mm x 275.00mm
  • SKU: TCDB1420230
  • UPC: 6009675084128
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and industrial segmented.
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm