- MPN: TCDB1220230
- Weight: 0.64kg
- Dimensions: 254.00mm x 272.00mm x 272.00mm
- SKU: TCDB1220230
- UPC: 6009675084098
TYPE:
Hot press and segmented.
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm