  • MPN: TCDB1220230
  • Weight: 0.64kg
  • Dimensions: 254.00mm x 272.00mm x 272.00mm
  • SKU: TCDB1220230
  • UPC: 6009675084098
Diamond blade
TYPE:
Hot press and segmented.
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm