  • MPN: TCDB1210350A
  • Weight: 2.04kg
  • Dimensions: 405.00mm x 370.00mm x 6.00mm
  • SKU: TCDB1210350A
  • UPC: 6009675086061
Diamond blade
TYPE:
Brazed and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm