- MPN: TCDB1210350A
- Weight: 2.04kg
- Dimensions: 405.00mm x 370.00mm x 6.00mm
- SKU: TCDB1210350A
- UPC: 6009675086061
TYPE:
Brazed and segmented
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm