- MPN: TCDB1210115
- Weight: 0.12kg
- Dimensions: 222.00mm x 22.00mm x 22.00mm
- SKU: TCDB1210115
- UPC: 6009675084074
TYPE:
Hot press and continuous rim.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm