  • MPN: TCDB1210115
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 222.00mm x 22.00mm x 22.00mm
  • SKU: TCDB1210115
  • UPC: 6009675084074
Diamond blade
TYPE:
Hot press and continuous rim.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm