  • MPN: TCDB10115
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 172.00mm x 13.00mm x 13.00mm
  • SKU: TCDB10115
  • UPC: 6009675081226
Diamond blade
TYPE:
Sintered and continuous
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm