  • MPN: TCCS15014
  • Weight: 0.11kg
  • Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
  • SKU: TCCS15014
  • UPC: 6009515809447
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Firm
Colour: Orange
Diameter: Ø150mm