  • MPN: TCCS15014-5
  • Weight: 0.06kg
  • Dimensions: 176.00mm x 16.00mm x 16.00mm
  • SKU: TCCS15014-5
  • UPC: 6009515828394
Compounding sponge
Pattern: Waffle
Density: Soft
Colour: Black
Diameter: Ø150mm