- MPN: TCCH40075
- Weight: 0.84kg
- Dimensions: 480.00mm x 75.00mm x 46.00mm
- SKU: TCCH40075
- UPC: 6009515814052
Flat Chisel
Diameter: 18mm Length: 400mm Blade Length: 75mm
| Materials | 40CR Alloy steel |
| Diameter | 18mm |
| Length | 400mm |
| Blade Length | 75mm |