- MPN: TCCH40030
- Weight: 0.74kg
- Dimensions: 475.00mm x 45.00mm x 23.00mm
- SKU: TCCH40030
- UPC: 6009515814014
Flat Chisel
Diameter: 18mm Length: 400mm Blade Length: 25mm
| Materials | 40CR Alloy steel |
| Diameter | 18mm |
| Length | 400mm |
| Blade Length | 25mm |