  • MPN: TCCH40030
  • Weight: 0.74kg
  • Dimensions: 475.00mm x 45.00mm x 23.00mm
  • SKU: TCCH40030
  • UPC: 6009515814014
Flat Chisel
Diameter: 18mm
Length: 400mm
Blade Length: 25mm
Materials 40CR Alloy steel
Diameter 18mm
Length 400mm
Blade Length 25mm