  • MPN: TCCH28075
  • Weight: 0.63kg
  • Dimensions: 380.00mm x 41.00mm x 22.00mm
  • SKU: TCCH28075
  • UPC: 6009515814045
Flat Chisel
Diameter: 18mm
Length: 280mm
Blade Length: 75mm
Materials 40CR Alloy steel
Diameter 18mm
Length 280mm
Blade Length 75mm