- MPN: TCCH28040
- Weight: 0.54kg
- Dimensions: 375.00mm x 41.00mm x 22.00mm
- SKU: TCCH28040
- UPC: 6009515814021
Flat Chisel
Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 40mm
| Materials | 40CR Alloy steel |
| Diameter | 18mm |
| Length | 280mm |
| Blade Length | 40mm |