  • MPN: TCCH28030
  • Weight: 0.50kg
  • Dimensions: 355.00mm x 45.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCCH28030
  • UPC: 6009515814007
Flat Chisel
Diameter: 18mm
Length: 280mm
Blade Length: 25mm
Materials 40CR Alloy steel
Diameter 18mm
Length 280mm
Blade Length 25mm