  • MPN: TCCH25020-1
  • Weight: 0.26kg
  • Dimensions: 305.00mm x 45.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCCH25020-1
  • UPC: 6009515824662
Flat Chisel
Diameter: 20mm
Length: 250mm
  • Sharp point for precise chiseling.
  • Gouge for digging and cutting.
Materials 40CR Alloy steel
Diameter 20mm
Length 250mm