  • MPN: TCC11800
  • Weight: 3.79kg
  • Dimensions: 1,962.00mm x 97.00mm x 45.00mm
  • SKU: TCC11800
  • UPC: 6009515809423
Standard sash clamp
Total length: 1800mm