  • MPN: TCAK10025
  • Weight: 0.01kg
  • Dimensions: 148.00mm x 50.00mm x 1.00mm
  • SKU: TCAK10025
  • UPC: 6009515810078
Allen Key (Hex Key) 2.5 mm
Specifications
Size 2.5 mm