  • MPN: TC991340
  • Weight: 1.40kg
  • Dimensions: 520.00mm x 290.00mm x 50.00mm
  • SKU: TC991340
  • UPC: 6009515808136
Large tool bag
Size: 495mm x 265mm x 340mm