- MPN: TC602600
- Weight: 2.72kg
- Dimensions: 515.00mm x 100.00mm x 40.00mm
- SKU: TC602600
- UPC: 6009515854744
Heavy Duty Pipe Wrench - 600mm
- Maximum jaw opening: 55mm (300/350), 60mm(450), 85mm(600)