  • MPN: TC602600
  • Weight: 2.72kg
  • Dimensions: 515.00mm x 100.00mm x 40.00mm
  • SKU: TC602600
  • UPC: 6009515854744
Heavy Duty Pipe Wrench - 600mm
  • Maximum jaw opening: 55mm (300/350), 60mm(450), 85mm(600)