  • MPN: TC602450
  • Weight: 1.67kg
  • Dimensions: 410.00mm x 87.00mm x 35.00mm
  • SKU: TC602450
  • UPC: 6009515854737
Heavy Duty Pipe Wrench - 450mm
  • Maximum jaw opening: 55mm (300/350), 60mm(450), 85mm(600)