- MPN: T SQ03150C
- Weight: 0.04kg
- Dimensions: 216.00mm x 10.00mm x 10.00mm
- SKU: T SQ03150C
- UPC: 6009515826697
Robertson
Tip #:
3
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length: 150mm
Carded sizes available:
25mm (Carded 2):
#0 - 25mm -