  • MPN: T SQ03150C
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 216.00mm x 10.00mm x 10.00mm
  • SKU: T SQ03150C
  • UPC: 6009515826697
Robertson square recess bit
Robertson Tip #: 3
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm
Packaging: Carded 1
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
  • TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
  • TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Carded sizes available:
25mm (Carded 2):