- MPN: T PZ02150B
- Weight: 0.04kg
- Dimensions: 160.00mm x 6.00mm x 6.00mm
- SKU: T PZ02150B
- UPC: 6009515831363
Pozidrive Tip #:
2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length: 150mm
Packaging: Bulk
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
- TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
- TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Bulk sizes available:
25mm:
#1 - 25mm -