- MPN: T PH02150B
- Weight: 0.04kg
- Dimensions: 150.00mm x 6.00mm x 6.00mm
- SKU: T PH02150B
- UPC: 6009515831318
Phillips
Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length: 150mm
Packaging: Bulk
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
- TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
- TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Bulk sizes available:
#2 - 25mm -