  • MPN: NT2636-10
  • Weight: 0.25kg
  • Dimensions: 270.00mm x 115.00mm x 25.00mm
  • SKU: NT2636-10
  • UPC: 6009675089734
T-Handle Allen key
Tip size: 10.0mm
Length: 200mm