- MPN: NT2636-10
- Weight: 0.25kg
- Dimensions: 270.00mm x 115.00mm x 25.00mm
- SKU: NT2636-10
- UPC: 6009675089734
T-Handle Allen key
Tip size: 10.0mm
Length: 200mm