  • MPN: NRM00016
  • Weight: 0.87kg
  • Dimensions: 295.00mm x 270.00mm x 40.00mm
  • SKU: NRM00016
  • UPC: 6009515826284
16PC masonry drill bit set
Drill bits in the set:
  • Ø3mm (x2)
  • Ø4mm (x2)
  • Ø5mm
  • Ø6mm
  • Ø7mm
  • Ø8mm
  • Ø9mm
  • Ø10mm
  • Ø11mm
  • Ø12mm
  • Ø13mm
  • Ø14mm
  • Ø15mm
  • Ø16mm