- MPN: NRM00016
- Weight: 0.87kg
- Dimensions: 295.00mm x 270.00mm x 40.00mm
- SKU: NRM00016
- UPC: 6009515826284
16PC masonry drill bit set
Drill bits in the set:
- Ø3mm (x2)
- Ø4mm (x2)
- Ø5mm
- Ø6mm
- Ø7mm
- Ø8mm
- Ø9mm
- Ø10mm
- Ø11mm
- Ø12mm
- Ø13mm
- Ø14mm
- Ø15mm
- Ø16mm