  • MPN: TCCT78400-10Y
  • Weight: 0.06kg
  • Dimensions: 500.00mm x 95.00mm x 10.00mm
  • SKU: TCCT78400-10Y
  • UPC: 6009515903442
Nylon Cable Ties - 7.6mm x 400mm Yellow
  • Operating temperature range: -40°C to +85°C.
  • Flame rating: UL94V-2.
Specifications
Width x Length 7.6mm x 400mm