- MPN: TCCT78400-10W
- Weight: 0.06kg
- Dimensions: 500.00mm x 95.00mm x 15.00mm
- SKU: TCCT78400-10W
- UPC: 6009515898793
Nylon Cable Ties - 7.6mm x 400mm White
- Operating temperature range: -40°C to +85°C.
- Flame rating: UL94V-2.
Specifications
| Width x Length | 7.6mm x 400mm |