  • MPN: TCCT35150-100R
  • Weight: 0.07kg
  • Dimensions: 230.00mm x 110.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCCT35150-100R
  • UPC: 6009515902322
Nylon Cable Ties - 3.5mm x 150mm Red
Qty: 100 Pieces
  • Operating temperature range: -40°C to +85°C.
  • Flame rating: UL94V-2.
Specifications
Width x Length 3.5mm x 150mm